Szukaj połączenia
Szukaj
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Warszawy do Pizy od 169 zł

Wylot z:
Warszawa, Polska

Lotnisko wylotu:
Warszawa Modlin (WMI) lub Warszawa Okęcie (WAW)

Linia lotnicze:

Ryanair

Przylot do:
Piza, Włochy

Lotnisko przylotu:
Piza - Galileo Galilei (PSA)

Piza położona we Włoszech w Toskanii, znajduje się około 13 km od wybrzeży Morza Turreńskiego. To stolica prowincji Pisa, znana głównie z krzywej wieży leżąca na d rzeką Arna. Miasto zamieszkuje około 900 tys mieszkańców.

Posiada własny port lotniczy Aeroporto di Pisa-San Giusto (PSA), międzynarodowe lotnisko oddalone około 2km od Pizy oraz koło 80km od Florencji. Obsługuje regularne, a także tanie linie lotnicze, to jeden z największych portów w Toskanii.

Loty z Warszawy do Pizy oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Loty z Warszawa Modlin (WMI) odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wylot z Warszawy do Pizy w sezonie letnim 2017 startują we wtorki o godz 10:15, lądowanie w Pizie (PSA) o godz 12:30, w soboty o godz 20:35-22:50. Loty powrotne z Toskanii także dwa razy w tygodniu (wtorki, soboty). Wylot z Pizy we wtorki o godz 07:35, planowane lądowanie w Warszawie o godz 09:50 oraz w soboty o godz 17:55-20:10. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty na trasie Warszawa-Piza linia v vmi Ryanair zostają zawieszone. Kup tani bilet z Warszawy do Pizy linii Ryanair online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z Warszawy do Piza - Przykładowe oferty tanich lotów
Wylot
Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2018-07-17 14:30 Warszawa (WAW)
2018-07-17 22:10 Piza (PSA)
1
LO 3837
2018-07-17 14:30 Warszawa (WAW)
2018-07-17 15:25 Gdańsk (GDN)
LO
2
FR 1416
2018-07-17 19:50 Gdańsk (GDN)
2018-07-17 22:10 Piza (PSA)
FR
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
FR 9945
FR
2018-07-24 08:35 Piza (PSA)
2018-07-24 11:50 Warszawa (WAW)
Lot Warszawa - Piza
Cena: 560 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 20m / 1 przesiadka
2018-07-17 22:40 Warszawa (WMI)
2018-07-18 13:00 Piza (PSA)
1
FR 2284
2018-07-17 22:40 Warszawa (WMI)
2018-07-18 00:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 584
2018-07-18 09:45 Londyn (STN)
2018-07-18 13:00 Piza (PSA)
FR
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
FR 9945
FR
2018-07-24 08:35 Piza (PSA)
2018-07-24 11:50 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Piza
Cena: 606 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
FR 9946
FR
2018-07-17 11:15 Warszawa (WMI)
2018-07-17 13:30 Piza (PSA)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
FR 9945
FR
2018-07-24 08:35 Piza (PSA)
2018-07-24 11:50 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Piza
Cena: 645 PLN
Loty do Pizy (Włochy)
Lot Data Promocji Linia Cena
Loty Kraków - Pizaod 2018-06-01 do 2018-10-21199.00
Loty Gdańsk - Pizaod 2018-06-04 do 2018-10-23159.00
Loty Warszawa Piza - Partner serwisu: Bilety Lotnicze do Piza dostarcza serwis Infoloty.pl